Human Design | Saskia #30

Saskia van der Krift is te gast in de aflevering van 7 augustus 2025 van de Spiri Wiri Tantes podcast. Een gesprek dat stroomde van begin tot eind. We leerden elkaar kennen op het festival van Nikki, waar Saskia een talk gaf over Human Design en marketing. Ze raakte me met haar kennis, maar vooral met haar energie. Inmiddels zijn we collega’s in de opleiding BG5™ Business Institute en blijven onze werelden zich prachtig verweven.

Saskia is al sinds 2014 actief als Human Design coach en business strateeg. Ze combineert spiritualiteit met nuchterheid, en strategie met intuïtie. Op haar website stelt ze rake vragen die meteen binnenkomen:

“Waar droom je van als ondernemer? Waar houd je jezelf nog klein?”

Met haar werk helpt ze anderen om die dromen wél te realiseren. Niet door harder te werken, maar door dichter bij jezelf te komen.

In onze aflevering praten we o.a. over:

  • Keuzes maken in lijn met je Human Design
  • Ondernemen als Generator én als Manifestor
  • De impact van BG5 op je businessaanpak
  • Spiritualiteit én strategie in de praktijk

We praten over leven, werken en ondernemen in alignment — en wat er verandert als je echt gaat bouwen vanuit wie je bent.

Contact met Saskia?

Wil je alvast kennismaken met Saskia en haar werk?

Instagram: @saskia.humandesign

website: Saskia van der Krift

Een dankwoordje van Anita

Lieve Saskia,

Lieve Saskia, wat een cadeau om met jou dit gesprek te mogen voeren. Je heldere blik, jouw krachtige energie en de manier waarop je woorden geeft aan wat voor velen nog vaag voelt, is echt bijzonder. Dankjewel dat je jouw verhaal, visie en ervaring wilde delen met onze luisteraars. En dankjewel voor wie je bent als ondernemer, als gids, als collega in de BG5-opleiding, maar vooral als mens. Ik ben blij dat onze paden elkaar blijven kruisen.

Liefs, Anita

Gerelateerde berichten

Bekijk alle berichten →